SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

İşlem Rehberi

1- Kargo Takibini Nasıl Gerçekleştirebiliriz ?

 Kargom Nerede Butonuna Tıklayınız -> Siparişlerim -> Siparişimi incele Butonu tıkladığınızda Siparişinizin Detaylarını en Alt kısımda Ürününüzün Kargo takip numarası Gözükecektir.

Mobil Kullanıcılar İçin üstaraftaki Kamyon İşaretine Tıklayınız -> Siparişlerim -> Siparişimi incele Butonu tıkladığınızda Siparişinizin Detaylarını en Alt kısımda Ürününüzün Kargo takip numarası Gözükecektir.

2- Değişim ve İade Formu Nasıl Doldurulur ?

Kargom Nerede Butonuna Tıklayınız -> Siparişlerim -> Siparişiniz size teslim edildikten sonra Çıkaçaktır İade Değişim  Butonu tıkladığınızda

 çıkan formu doldurarak değişim ve iade işleleri yapılmaktadır

Mobil Kullanıcılar İçin üstaraftaki Kamyon İşaretine Tıklayınız -> Siparişlerim -> Siparişiniz size teslim edildikten sonra Çıkaçaktır İade Değişim  Butonu tıkladığınızda tıkladığınızda  çıkan formu doldurarak değişim ve iade işleleri yapılmaktadır

3. Ödül Puanı nedir Nasıl Kullanılır ?

Ödül Puanı Değişim veya Fiyat Farkı olan alışverişlerinizde Hesabınıza  tanımlanır ve istediğiniz alışverişte kullana bilirsiniz Ödül Puanını En son Ödeme Kısmında Havale Kapıda Ödeme Kredi Kartı sekmesi Geldiğinde En üstte kutuçuk çıkacak tır kutuçuğu işaretlemeniz halinde ödül puanını kullanmış olacaksınız.

4.Yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum ne yapmalıyım.

Sezon başında ve ara dönemlerde yenı model ve urunler geldıgınde haberdar olmak kampanya fırsatlarını kaçırmamak için site alt kısmındaki e bülten e abone olmanız yada info@iriadam.com adresimize telefon mail adresinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sms listesine girmek yada listeden ayrılmak taleplerinizi 544 474 23 26 dan iriadam.com müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterlidir.

Top